DJ KİRALAMA

Etkinliğinize en uygun DJ

Dj Kiralama
Etkinlik organizasyonunuzu yaparken seçilen müziklerin çok önemi vardır. Dj’nin  enerjisi çaldığı şarkılarla yapılan partinin enerjisine yayılır. Eğlencenin içeriğini okuyabilen DJ etkinliğinizi unutulmaz yapar.

Düğün/Nişan/Kına

Düğün, kına, nişan gibi etkinliklerde davetlilerin eğlenebileceği şarkılar özenle seçilir. Çalma listesi yapılırken sizin isteklerininiz göz önünde bulundurulur en doğru şarkılar çalınır.

Doğum Günü Etkinliği

Doğum günleri için yapılan organizasyonlarda doğru zamanlama ile çalınan şarkılar ve güncel müzikler özenle seçilir. Şarkı geçişlerini iyi yaparak eğlencenin seviyesi arttırılır.

Lansman/Konser vb.

Etkinlik organizasyonuzu yaparken lansmanınızı yaptığınız ürünün değerini ortaya çıkartacak şekilde şarkıları seçer ve uygun zamanda çalınır.

Kınanız için özel DJ

Kadın Dj kiralama
Özellikle Kına organizasyonu için kadın dj’lerimiz en iyi en eğlenceli müzikleri sizler için çalar.

Etkinliğine Özel DJ seçimi yapıyoruz.

• Konsept DJ
• Latin DJ (Salsa – Bachata – kizomba -cha cha cha )
• Arjantin Tango (Tango – Milonga)
• 70’s 80’s 90 ‘ Dj
• Rock
• Düğün Konsepti ( Kokteyl – yemek müziği – oyun havaları – güncel müzikler )
• Club Dj

Canlı Müzik Grubumuz var, DJ’e de gerek var mı ?

Canlı Müzik Grubu ile tonemaster ve teknik ekip gelmektedir.
Nikah sırasında doğru müziklerin çalınması, salona girişte doğru zamanda doğru müziklerin girilmesi ve organize edilmesi gerekmektedir. Ayrıca orkestra ara verdiği zaman eğlencenin devam edebilmesi için olmazsa olmazdır.

Dj kiralamak mı, Canlı Müzik mi ?

Etkinliğinizin en iyi şekilde geçmesi için davetlilerinizin yaş durumu ve müzikten beklentisini analiz ederek en iyi seçimi yapmanız için sizlere yardımcı oluyoruz.